15 TEMMUZ   2017  AKODER MİLLİ BİRLİK VE DEMOKRASİ GÜNÜ AÇIKLAMASI
16.7.2017 12:30:00

 

 

 

 

 

 

 

15 TEMMUZ   2017  AKODER MİLLİ BİRLİK VE DEMOKRASİ GÜNÜ AÇIKLAMASI

15 Temmuz 2016, yeryüzündeki müstekbir zalimlerin hep birlikte  ülkemiz üzerine çullandığı gündü.

Bir milletin içine sinsice yerleşip evlatlarımızı mankurtlaştıranların,  bize onlarla saldırdığı  gündü.

Devletin içine ince plan ve hesaplarla yerleştirilen sinsi düşmanların el ele verip; vatanı, milleti  yok etmeye kast ettiği gündü.   

Namusumuza, onurumuza, istikbalimize göz diken tüm yerli & yabancı işbirlikçinin ülkeyi dış işgallere hazırladığı  gündü.  

Cesaretin korkuyu esir aldığı o günde, zalimlerin hesapları tersine döndü, sinsi tuzakları bozuldu. İmkansız  olan imkan buldu.

Her yaştan insan o gece, ebabiller misali fillere kafa tuttu.

249 şehit özgürlüğümüze, istikbalimize şahitlik etti.

2000'den fazla kahraman tüm bedeniyle halen şahitlik ediyor. Milyonlarca vatan evladı bir ay meydanlarda nöbet tuttu.Hafızamız bir yıl önce ki kadar taze.

15 TEMMUZ ruhuyla yeni bir dirilik  ve diriliş bahşedildi bu topraklara. Tüm yeryüzü mağdurlarının, mazlumlarının duası kabul oldu. Türkiye bir iyilik adası olarak  umut olmaya devam ediyor. Şimdi bu dirilişe layık olma zamanı.

Aradan geçen bir yıl boyunca  '15 Temmuz Ruhu'nu medya marifetiyle, terör ve farklı kafa karışıklıklarıyla  kirletmek için uğraşmaya devam edenlere şahit olduk. Bu vatanı korumak ve kollamak hepimizin görevidir. Tarihi sorumluluğumuzun farkındayız. Yaşadığımız coğrafyanın değerinin  ve ağırlığının bilincindeyiz. Bir sivil toplum kuruluşu olarak bu bilinçle, tüm halkımızın 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi gününü tebrik ediyor, şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize şifa ve tüm halkımıza milli birlik şuuruyla  dolu bir gelecek diliyoruz.

AKODER

AİLEYİ KORUMA VE DESTEKLEME DERNEĞİ